AKNÉ - pátý týden

10. února 2017 v 19:49 | víla Amálka |  akné
Přináším vám opět další článek z rubriky AKNÉ. Rozhodla jsem se, že dnes to bude poslední článek po takto krátkých intervalech, jelikož v tom nevidím už moc smysl, dokumentovat to každý týden. Proto jsem se rozhodla, že budu pleť fotit jednou měsíčně. A jaké jsou změny?
  • STRANY - Myslím, že si ze mě dělají legraci. Lepší strana se zhoršila a horší se zlepšila. No co, aspoň se to nějak mění.
  • ČELO - Tentokrát jsem s čelem spokojená. Možná si všimnete krásného stroupku v levé horní části čela, kde jsem si krásně spálila kůži o kulmu! Jsem trdlo, takže se snažím o zahojení i této nepříjemnosti.
  • BRADA - Tentokrát není nejhorší ani nejlepší, ale jsem docela spokojená. Musím být. Ale co mi nedělá radost je oblast nad horním rtem, která se mi (zřejmě v důsledku hormonů před MS) pupínkovatí, ale myslím, že se to brzy zase začne hojit.
  • Na pohled - Lepší! Tento týden jsem byla vážně spokojená (dokud se mi neudělaly ty "hornorťáci")... A taky proto jsem dala tentokrát na porovnání dvě fotky celého obličeje - první je začáteční, druhá dnešní. A na pohled jsou patrné vybledlé jizvičky a začervenání, ale akné se pořád tak nějak motá všude možně. Ale stále vytrvávám!
  • Životospráva - Byla jsem teď jednou na bioptronové lampě, se kterou mám během zimních měsíců dobré zkušenosti (v zimě mám totiž vždy horší pleť než v létě), což mi vždycky krátkodobě to začervenání ještě zvýrazní, ale při dlouhodobém používání to akné redukuje. Takže teď budu trošku častěji chodit. Jinak dělám to, co dříve.
...fotografie v celém článku...

Znovu se tedy ohledně mé pleti ozvu cca za ten měsíc. Těším se na porovnání! Snad i vy, co to sledujete...
Krásný víkend všem!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama