AKNÉ - třetí týden

28. ledna 2017 v 19:34 | víla Amálka |  akné
A je za mnou i třetí týden léčby akné. Fotky jsou už ze včerejška, ale neměla jsem čas napsat článek. Tak to vynahrazuji dnes. Stále používám Duac Gel i kosmetiku La Roche Posay, a to pravidelně ráno i večer. A hodnocení po dalším týdnu:
  • STRANY - Už jsem myslela, že se krásně zahojily, ale nene. Zase se mi tam udělaly další "vetřelci"... Ale vždy se po pár dnech zase schovají, tak já nevím, co dělám špatně. Asi to ještě nezabralo úplně. Každopádně staré jizvičky blednou, tak aspoň něco pozitivního (škoda, že to tolik není vidět na fotkách).
  • ČELO - Nějak nevím, co si o tom čele myslet. Nějak se to divně hojí, pak zase nehojí .. prostě jednou dobrý, jednou špatný. Ve výsledku to vypadá, jako kdyby to bylo stejný jako na začátku. Ale věřte mi, že ty fotky děsně zkreslují. Foťák se asi zaměří na ty skvrny, nebo nevím. Bohužel. Jinak jsem velmi spokojená s vyblednutím jizviček. Podle fotek celého obličeje (které určitě nechci zveřejňovat) je na čele o mnoho méně viditelných jizev.
  • BRADA - Brada už byla táák krásná, ale blbá Amála si na něj prostě musela sahat a ďoubat si ty vystouplé pupínky. Takže tam vykočily ty dva "bělásci". No, tak snad je brzy vyléčím a nezůstanou jizvy - nebudu na ně už sahat!
  • Na pohled - Na pohled (po srovnání se začátečními fotografiemi) je to lepší. A to hlavně ty jizvy! Pupínky se stále tvoří, což mě mrzí, ale nevzdám to.
  • Životospráva - Oproti dříve zmíněnému jsem přidala také domácí masky - kvasnicovou a medovo/skořicovou. Je po nich velmi příjemná pleť! :) Ostatní, myslím, dodržuji ...
... pokračování v celém článku ...


Tak příští týden na viděnou. A snad zase s větším úspěchem a zlepšením.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama