AKNÉ - první týden

12. ledna 2017 v 9:04 | víla Amálka |  akné
Na dnešek jsem se docela těšila, protože jsem se celý týden nefotila. Takže mám jen srovnání z pozorování v zrcadle. Po celý týden jsem si říkala, že se něco určitě zlepšilo. Po tom, co jsem ale fotky uviděla ve srovnání s předchozím týdnem jsem zase docela zklamaná. Mám sice radost, že se mi na bocích ty boláky už skoro úplně zahojily (červené flíčky jsou jen jizvy), ale na pohled to vypadá pořád stejně, ne-li hůř. Vím, že nemůžu chtít zázraky hned, takže budu čekat a snad se něco zlepší.

Abych to tedy shrnula:
  • Používám Duac gel - každý večer po odlíčení a hydrataci. Psali, že odbarvuje oblečení a povlečení, ale zatím jsem si ničeho odbarveného nevšimla. Gel je příjemný, po aplikaci velmi zjemní pokožku. Nesmrdí, stačí ho malinko (nechci si ho tam plácat moc). Ale v noci mě děsně svědí obličej. Nevím, jestli je to třeba hojením, nebo že je tam ten peroxid, ale kolikrát bych se chtěla vážně moc poškrábat, ale nemůžu (nechci).
  • Co se týká životosprávy: piju hodně vody, pravidelně jím, ale bohužel si neodpouštím sladké v takové míře, v jaké bych chtěla.. Ale mám teď zkouškové (a navíc před menses), takže myslím, že to na tu pleť má také vliv - vždycky mělo.
  • JAK VYPADÁ PLEŤ? - Staré boláčky se zahojily a stáhly, ale jako vždy vytvořily narudlé jizvičky. Bohužel se však stále tvoří nové boláčky - hlavně na čele. Myslím, že čelo jsem měla před týdnem lepší, naopak strany jsem měla o dost horší a bolestivé. Na bradě se mi zredukovalo množství té malé "krupičky", kterou jsem měla hlavně tam. Brada je teď více hladká, ale pořád mi tam skáčou nové větší boláky. Achjo.
  • Na pohled v zrcadle jsem spokojená s vývojem, ale na těch fotkách.. nevím, nevím. Uvidíme za týden. Po jednom týdnu těžko hodnotit! Koukněte sami a kdyžtak napište, budu ráda.
...pokračování v celém článku...


Tak zase příští týden! To už bych měla mít za sebou i zkouškové, takže léčbě už snad nebude nic bránit - tak držte palce.

Krásný den přeje vaše
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama