AKNÉ - druhý týden

20. ledna 2017 v 10:04 | víla Amálka |  akné
Tak tu mám druhý týden léčby. Včera jsem bohužel nestihla v dobrém světle nafotit změnu, tak jsem se na to vrhla až dnes. A musím říct, že mám radost! Stále používám Duac Gel a koupila jsem si také v lékárně testovací sadu od La Roche Posay Effaclar, která slibuje redukci začervenání! A musím říct, že nelžou. Začervenání opravdu po aplikaci lehce zmizí. Tak uvidím, jak to bude vypadat po delším používání. A teď na hodnocení po týdnu:
  • STRANY - Stále tam mám bohužel jizvičky a nějak se nechtějí ztrácet. Ale určitě se od začátku začaly zesvětlovat a zmenšovat. Jen je nejspíš potřeba vydržet dlouhou dobu. Bohužel na lícních kostech sem tam vyskočí nějaký ten pupínek, ale hned se zase schová. Tak na něj hlavně nesahat, ať není větší a nemám další jizvu!
  • ČELO - Mám docela vysoké čelo, takže je - jak se říká - na ráně. Bohužel čelo je jedna z oblastí obličeje, kde se mi pořád dělají nové pupínky. Naštěstí už nemusím říkat, že boláky, protože to jsou opravdu jen červené pupínky. Ale zaplať Pán Bůh, že jich není tolik, jako na podzim. Kéž by se to ještě zlepšovalo...
  • BRADA - Milá zlatá brada mi udělala velkou radost. Nevím čím to je, ale za ten týden se hodně moc zlepšila! Jen tak dále.. :) Hlavně mi zmizely i takové vystouplé malé pupínky - možná krupička? Nejsou tam! Jupíjej!
  • Na pohled - Jo! Na pohled dobrý. Už to jde i trošku zamaskovat nějakým lehkým CC krémem (který jsem dostala jako vzorek v lékárně). Hlavně to začervenání se docela zesvětlilo, takže je to teď spíš takové hnědo-fialovo-růžové a na těch aktivních pupínkách samozřejmě začervenání zůstává. Ale už jich je méně!
  • Životospráva - Začala jsem vyměňovat povlečení u polštáře. Zatím cca každé 3 dny, ale možná to později zkusím i každý den. Myslím, že by to mohlo pomoci. Taky jsem úspěšně dokončila zkoušky, takže už nebudu mít velké stresy - tak snad to bude pravda a projeví se to i na pleti. A nesahám si na obličej a neloupu si stroupky! Taky přemýšlím nad svým jídlem. Pořád jsem nedokázala vyřadit sladké. Omezuji ho, to ano, ale nevím, jestli dost. Zároveň všude čtu, že je nejlepší vysadit mléčné výrobky, ale já miluju, vážně MILUJU sýry, jogurty, tvaroh, kefír... Nevím, jestli to dokážu a hlavně jestli chci. A to jídlo prostě moc neovlivním. Moje rodina má už nějaké stravovací návyky a tak jím to, co se uvaří. Kdybych si měla vařit pro sebe, tak je to asi pořád dokola jen rizoto, těstovinový salát a zapečené brambory. Nemám vůbec nápady a když už najdu nějaký recept, tak tam potřebuji takové suroviny, které tady u nás v dědině vážně nekoupím. (Výmluvy, výmluvy - nechce se mi - asi. Nebo spíš si pořád říkám, že to jídlem určitě není...)
...pokračování v celém článku...

Tak zase příští týden! Těším se, co se zase změní (doufám, že k lepšímu). Pokud tu moji změnu někdo sleduje se mnou, budu ráda za vaše komentáře!

Krásný den přeje všem

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama