vždy je čas na zlepšení.

24. května 2016 v 19:42 | víla Amálka |  psaníčka
Už mi pomalu začíná zkouškový. Dvě zkoušky mám naštěstí za sebou, k tomu dva zápočty a na další zkoušku se právě připravuju nepřipravuju. Celý den se mi nic nechce. Dopoledne jsem vyrazila s mým milým ♡ na procházku, kde nám ovšem začalo pršet ☂, tak jsme zmokli a zmrzli. Doma jsem se zachumlala do postele s tím, že se půjdu učit, ale padla na mě nějaká nálada, tak poslouchám písničky (což běžně nedělám - poslouchám spíš klavírní skladby; jedna z oblíbených českých písniček ↓dole↓) a pořád dělám něco nesmyslnýho na internetu a přemýšlím.
Aneta Langerová - Tragédie u nás na vsi


A tak mě to tak začalo štvát a v návaznosti na nové video Jitky Boho (odkaz), kterou sleduju pro její něhu, lidskost, přirozenost a stejné hodnoty, jako mám já, jsem si řekla, že je zase čas na změnu k lepšímu.
V čem se chci zlepšit?
- Budu víc číst.
- Budu víc odpočívat - jen tak (přemýšlet, modlitba).
- Budu méně "nicnedělat" na počítači.
- Budu víc pít (myšleno - budu dodržovat pitný režim!)
- Budu míň pít (myšleno - alkohol!)
- Budu dělat víc radost ostatním než sobě.
- Nebudu si nechávat kazit náladu. ☼
- Budu si víc zpívat. ♫
- Ráno si dám studenou sprchu!
- Budu víc projevovat lásku - rodičům, sourozencům, mému milému. ♥

To jsou pro mě poslední dobou strašně důležitý věci. A já se chci obklopovat jenom těma hezkýma věcma, který můžou udělat radost i ostatním kolem mě. Ale i sobě jsem si teď udělala radost - koupila jsem si skvělý puntíkovaný šaty! Ale největší radosti jsou stejně pro mě ty maličký a pro někoho všední - třeba dnešní procházka, natrhaná luční kytička, dostala jsem šeřík od milého a sestry, svítí sluníčko, zpívají ptáci, prší ... Asi jsem bláznivá víla!

Radujte se z maličkostí,
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama